Invalídny policajný zásobovač na Porsche

Autor: Jiří Lebiš | 11.7.2012 o 15:15 | (upravené 11.7.2012 o 15:24) Karma článku: 16,00 | Prečítané:  3289x

Neuveriteľné veci sa vám môžu stať cestou na obed (menu bez polievky za 3,10 Eura pre informáciu). Idete okolo luxusného Porsche Cayenne zaparkovaného v centre mesta. No a so zdesením zistíte - chudák, je invalid. Ehm, má aj slávnu "policajnú" nálepku že je príslušníkom slovenskej sekcie svetovej policajne organizácie. To asi v policajných službách chudáčik sa stal invalidom. A nakoniec vysvetlujúca A4 s textom "zásobovanie podniku XY". Nemá to ľahké ten dnešný slovenský slušný úspešný podnikateľ. Kríza ho tlačí do toho, že ako zásobovacie auto musí používať Porsche Cayenne. A tak asi preto nedostal papuču. Sa nad ním asi zľutovali?

Kedy konečne prestaneme podporovať a chrániť najhorších asociálov v tejto krajine? Nie nie sú to Rómovia, Maďari, nezamestnaní, matky na materskej, ani dôchodci..

Nenazvem ich Gorily, tie sú na vyššom vývojom stupni, no ich priamy predchodcovia sú tieto drzé hyeny. Za peniaze majú invalidné potvrdenie pre auto ( KEDY SA PREHODNOTÍ POČET TÝCHTO POTVRDENÍ ?? ). Vďaka "kamarátšoftom" sa dostanú k nálepke, ktorá im zabezpečuje akýsi zhovievavý prístup Mestskej a štátnej Polície, lebo je jasné že majiteľ nálepky má správne "kontakty" a čo keď... ( AKO TO ŽE TU NÁLEPKU ČLOVEK TAK ČASTO VIDÍ ZA PREDNÝMI SKLAMI TÝCH ČO NIKDY POLICAJTAMI NEBOLI ??) A nakoniec aby sa nepovedalo, ešte aj nám ostatním smrtelníkom vysvetlí, že on tam stojí LEBO Porsche Cayenne JE JEHO ZÁSOBOVACIE VOZIDLO !

Nikto nikdy ma nepresvedčí, že toto je slušný, poctivý či inak charakterný podnikateľ, ktorého obmedzuje zlý štát, a neuveriteľne by rád zamestnal ďalších ľudí a dal im slušný plat a.. všetky tie riekanky, ktoré počujeme každý deň. Je to len typická, prosím NIE NÁHODNÁ ( finančné skupiny vyrástli podobne) ukážka tích, čo zneužívajú túto spoločnosť pre svoje vlastné obohatenie. Vraví sa im - SLOVENSKÍ ÚSPEŠNÍ PODNIKATELIA.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?