3 milionová armáda generálov volá po mieri, občania do zbrane!

Autor: Jiří Lebiš | 25.5.2012 o 13:13 | Karma článku: 4,63 | Prečítané:  825x

Toľko možných nadpisov ma okrem stávajúceho napadlo, že ich nemôžem nespomenúť. Migaš perlil, dostal za to medailu. Ftáčnik je solidárny dôstojník. Opäť sa stretli - Ftáčnik a Migaš. Vojaci ako najlepšejší poslovia mieru.Toľko generálov, že v prípade vojny si vystačia sami. Mierotvorci z Kazachstanu, Moldavska a Tadžikistanu. Keď ruský generál ďakuje všetkým Bratislavčanom a Slovákom za srdečné prijatie, koho tým presne myslel ?

Veta perlivá, Migašova. "Mladým ľuďom treba ukázať, že vojaci nie sú len o tom, že vedia držať pušku, ale - pretože to zažili na vlastnej koži vedia presviedčať, že mier je dôležitý, zdôraznil Migaš.

Nie, pán Migaš mladí ľudia vedia že GENERÁLI pušku veľmi pravdepodobne držať NEVEDIA ! A zhrnúť vojakov ako tých , čo vedia držať pušku - to je urážlivý nonsens pre každého vojaka ! Som rád že štúdium Filozofickej fakulty Štátnej univerzity v Kyjeve, a výučba na Vysokej škole politickej ÚV KSS v Bratislave, nám priniesla aj túto perlu. Páči sa mi rovnako ako Váš deklarovaný ( pardon - slovenský ) záujem na spolupráci s Tatárskou republikou. (NESRANDUJEM žiaľ !!!)

Ftáčnik ako solidárny dôstojník - V rámci programu v MDPOH bolo i odovzdávanie vyznamenania Za dôstojnícku solidaritu. Medzi prvými si vyznamenanie prevzali veľvyslanci Pavel Kuznecov, Jozef Migaš, ďalej primátor Bratislavy Milan Ftáčnik.

Po ročnej ZVS v roku 1981-1982 ako vysokoškolák, tzn dôstojník - ašpirant (zjednodušene až po prevedení do zálohy sa stával dôstojníkom ) sa konečne asi dočkal uznania. Alebo je to vďaka za to, že sa toto stretnutie stalo pod jeho patronátom. Ale byť vojakom, také vyznamenie ktoré sa medzi PRVÝMI dáva nevojakom a politikom či veľvyslancom, asi by som ho ani nechcel.


Mohol by som sa hrať s obsahom ostatných verzií nadpisov ale vrátim sa k tomu hlavnému.

Žiadna organizácia na svete nemôže mať 3 000 000 generálov!!!! Ani keď je ruská!!! To je alebo dôsledok zlého prekladu, zlej roboty toho kto písal tlačovú správu, alebo zlej interpretačnej novinárskej práce.

3 000 000 vojakov má preboha CELÁ ČÍNSKA ARMÁDA !!!!

A rovnováha vesmíru vraví posledné - ak hlavnou náplňou generálov je mier, pacifisti sa musia ozbrojiť.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?