Poslanci sa budú modliť za zdravých homosexuálov

Autor: Jiří Lebiš | 14.5.2012 o 9:53 | (upravené 14.5.2012 o 10:20) Karma článku: 9,26 | Prečítané:  1377x

Drzosť. Obmedzenosť. Predsudky. Vášne. Možno hlúposť.Dozaista iracionalita a určite spoločenský (ak nie právny ) problém. Jednoducho minulý týždeň v parlamente.

Poslanec, ktorého meno nie je dôležité, sa chce modliť. Je to kresťan, Pánu Bohu vďaka. A aby bol pre médiá je zaujímavý, vraví že sa bude "meditovať". V parlamente. Prostredníctvom Písma svätého. Nie prostrednictvom Kamasútry. Nie prostredníctvom Koránu. Ani nedajbože Talmudu. Zabudol ten volený zástupca že podľa Ústavy, na ktorú skladal svoj velectený poslanecký sľub , sa Slovenská republika neviaže na nijakú ideológiu ani náboženstvo?

Poslanec "INÝ", rovnako divný, príbeh prapodivný. Rozvíril hladinu útokom na homosexuálov. Verbálnym. No veď je poslanec, nech má tu výrokovú imunitu. To ber čert, je to jeho vizitka. Ukázal že je neinformovaný ( nie, homosexualita nie je choroba ) , že je dozaista plný predsudkov, iracionality ( dá sa toto slovo preložiť aj ako "hlúposti" ? ), a trpí medicínskou fóbiou ( veru tak, HOMOFÓBIA je PORUCHA OSOBNOSTI ). Môžme len dúfať, že to nie je prejavom "vnútornej homofóbie", ktorú na rozdiel od homosexuality Svetová zdravotnícka organizácia považuje za nemoc. A o čo ide? Jednoducho ide o neprijatie vlastnej homosexuality. Nebojte sa, nikomu to nepovieme...

Romane Schlesinger odporúčam nepodávať trestné oznámenia. Veľmi rád s ňou označím pána poslanca "INÉHO" za nevedomého, iracionálneho, agresívneho, plného predsudkov, trpiaceho fóbiami, a celkovo je diskriminačný, netolerantný a poslanec. Aj verejne.

A predpokladám, že poslanec a poslanec "INÝ" sa navzájom stretnú pri spoločných modlitbách. A nech sa teda modlia za zdravie homosexuálov. Nechceme  predsa potom homosexuálov stretávať v ambulanciach s chrípkou, či boľavým zubom. Veď by sme tú homosexualitu mohli od nich chytiť !

 

P.S. OĽ pána Matoviča je celkovo homofóbny spolok. Pánovi predsedovi sa homosexuáli "hnusia" a jeden z bývalých kandidátov od Mikloška, predtým než ich takticky "vylial", Alojz Rakús (ex-KDH) ich chcel rovno liečiť. Teraz ešte pán poslanec "INÝ". OBAMU NA VÁS!

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?