Krajinu a jej ľudí zabíjajú. Len tak.

Autor: Jiří Lebiš | 7.11.2011 o 13:47 | (upravené 7.11.2011 o 13:52) Karma článku: 11,27 | Prečítané:  2034x

Nie je reč o Somálsku. Ani o Sudáne. A nie o Senegale. Reč je o Slovensku." Volení zástupcovia " špekulujú na akej kandidátke, s kým a proti komu, a čo z toho budú mať. V tom istom čase zvyšná časť Slovenska stráca robotu,  alebo je tak úboho platená, že nemá na lieky, nemá na jedlo, na platenie účtov a situácia je tak absurdná že policajti chodia vykrádať banky, aby mali peniaze.

Normálny človek len v nemom úžase sleduje mediálne hry a sebavedomé, sebahľadkajúce vystúpenia tých, čo nás do tejto situácie dostali. Niektorí z nich sa hrdo hlásia k tomu že sú 20 a viac rokov v politike, hrdo nám vravia s akými podnikateľmi sa radia, a je verejným tajomstvom, kto im platí stranícke účty. Alebo ešte lepšie. Rovno sa tu vytvorí strana s 300 členmi s nadpriemerným obsadením podnikateľmi. A čo sme tým získali? Predĺžené ruky podnikateľov verzus podnikatelia priamo pôsobiaci v politike. Ľudia, volajme ich občania, sú na poslednom mieste. Klišé? Bodaj by ! Každý jeden na ktorého môžte ukázať na televíznej obrazovke, v časopisoch a novinách, v Smotánke a O 5 minút 12, má toľko masla na hlave, že keby sa z verejného života vytratili včera, bolo by neskoro. A občanom by sa určite nežilo horšie.

Slovensko nemá nič, okrem svojich ľudí a nádhernej prírody! Nemá ropu, ani zásoby železa, hliníku, či iných nerastných surovín. Prírodu nám postupne sprivatizujú, a popredávajú "najvýhodnejšej " ponuke. A ľudí nám zabíjajú. Zabíjajú ich finančne, zabíjajú ich srdcia, zabíjajú ich sny a ideály ! Zabíjajú ich ráno aj večer. Z rozhlasu, novín, časopisov televízie, internetu svojimi múdrosťami a prešpekulovanosťou. A prečo ? Kvôli novým jachtám? Platinovým sitkám? Novým hodinkám za cenu 20 priemerných platov? Švajčiarskym kontám a bytom v centre Bratislavy ? Kvôli peniazom získaným vlastnou hlavou ? Liberálnym domom ?

Každú z ich srandičiek, chýb, zlého úmyslu a špekulovania, politických hier a hračičiek PLATÍME CENOU NAJVYŠŠOU. Kradnú nám náš čas, kradnú nám naše životy, kradnú nám naše zdravie, a žijú na náš účet. A jediné čo naozaj chcú,  je aby sme tíško makali, zaplatili im ich pokusy na nás, a hlavne nič nepovedali, nedajbože neurobili!

P.S. Pre koalíčne rady, pre poslancov, pre politických nominantov, tieňové vlády aj vlády normálne. Cez veky, cez stáročia. Toto k Vám putuje !

Je najvyšší čas ukončiť vaše zasadnutie, ktoré ste potupili opovrhovaním všetkým dobrým a poškvrnili vašimi neresťami. Nie ste nič iné ako zberba a odporcovia blahodarnej správy. Nie ste nič iné ako nájomní ničomníci. Svoju krajinu by ste predali za misu šošovice ako Ézav, svojho Boha zradili pre pár drobných ako Judáš.


Je vo vás vôbec niečo dobré? Existuje hanebnosť, ktorá by vám nebola vlastná? Veriaci nie ste o nič viac než môj kôň. Zlato je vaším bohom. Kto z vás neumlčal svoje svedomie za úplatok? Je medzi vami aspoň jeden, ktorý by aspoň trochu obhajoval záujmy vlasti?


Vy odporné prostitútky! Či ste svojimi nehanebnými intrigami a podlosťami neznesvätili toto posvätné miesto a z božieho stánku neurobili brloh lotrovský? Ako hnusne odporní ste celému národu, ktorý vás poveril napravovaním krívd.

Tak teda! Zoberte si svoje krámy, zamknite za sebou a v mene Boha, choďte!"

 


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?