Mám výhradu voči KDH, je to otázka svedomia.

Autor: Jiří Lebiš | 24.8.2011 o 14:48 | (upravené 24.8.2011 o 15:11) Karma článku: 13,76 | Prečítané:  2944x

Je to opäť tu, evergreen KDH. Výhrada svedomia. KDH sa nám po papeženskom meetingu v Madride opäť aktivizujú. Ale stále nenašli lepšiu tému. Stále chcú dosiahnuť to, že každý správny (rozumej kresťanský, respektíve katolícky ) veriaci smel jasne povedať, to ČO SI MYSLÍ rímskokatolícka cirkev !!!

 www.slubovali.sk

Výhradou vo svedomí  KDH nesleduje a nikdy nesledovala a ani sledovať nebude SLOBODNÉ SVEDOMIE KAŽDEHO ČLOVEKA, ale len a len vieroučné učenie rímskokatolíckej cirkvi !

Snaha KDH sa odvolávať na slobodu a iné výdobytky OBČIANSKEJ spoločnosti, je márnym pokusom zakryť neustále naplňovanie rámcovej Vatikánskej zmluvy. Tej, ktorú treba vlastne zrušiť. Prečo ?

Lebo NIE, netreba nám náboženstvo na školách. Lebo NIE, netreba nám aby štát platil cirkev. Lebo NIE, netreba nám zlaďovať cirkevný právny poriadok s naším právnym poriadkom. Tých NIE je tam ešte  "požehnane".

A teraz už len krátke úryvky, prečo KDH je (použijem ich vlastnú terminológiu ) "farizejské, pokrytecké, zákonícke, kupčícke" ... tak na pripomenutie:

kauza Bielikových úplatkov, Ďurkovského vodárne, Ďurkovského PKO, Figeľove 2 byty, Figeľov švagor na ministerstve dopravy, Figeľove poslanecké odmeny, Lipšicov prieskum popularity, Uhliarikov Pfizer.. alebo čo sa týka postojov: ospevovanie vojnového slovenského štátu, snaha o katolizáciu Slovenska, odpor k sexuálnym menšinám, väčšia či menšia ochota kolaborovať so Smerom, zakazovanie nedeľného predaja...

Treba vôbec pokračovať?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?