Rezortný elektromobil pána Miškova? Načo, veď dostal bicykel!!!

Autor: Jiří Lebiš | 31.5.2011 o 15:08 | (upravené 31.5.2011 o 15:20) Karma článku: 4,77 | Prečítané:  1399x

Čo sa tu už deje! Pán Miškov po svojich výletoch kade tade (Čína, USA, Singapur, Taliansko, Slovinsko ... ) vždy privezie za nôšku sľubov a "efektne" ju mediálne predá. Ani neviem kedy vlastne pracuje, lebo v ostatnom čase kupuje novú jachtu, či si kupuje kalendár nahotiniek alebo viem v akej maske bol na maškarnom. A teraz tu máme ďalší bohovský mediálny výstup. Rezortný elektromobil.

Aby som nebol na pána Miškova pritvrdý, viem čo sa mu podarilo. To jediné, o čom hovorím, a čo  sa pánovi Miškovovi naozaj podarilo, je minúť na vytvorenie jedného pracovného miesta vo firme Honeywell takmer 43­tisíc eur prostredníctvom investičných stimulov. Je to asi 32-­násobok plánovaného priemerného mesačného platu pracovníka spolu s povinnými odvodmi. Asi sa zabudlo na to, že SaS šla do volieb s tým, že chce investičné stimuly zrušiť bez náhrady.

Späť k elektromobilu. MDĽ už v marci na 2 pokusy doručila pánovi ministrovi bicykel, keď sa už tak rád predvádza na ňom v USA. Prvý pokus je tu :

druhý pokus je z prvého aprílového týždňa :

 

A TERAZ SA PÝTAM!!! NA ČO JE PÁNOVI MIŠKOVOVI LIMUZÍNA, či ELEKTROMOBIL? MÁ DAROVANÝ BICYKEL! ČO S NÍM ROBÍTE?? A PREČO HO NEPOUŽÍVATE! KOĽKO STÁL TEN ELEKTROMOBIL? TAKTO SA CHOVÁTE AJ K INÝM STATKOM, KTORÉ MÁTE SPRAVOVAŤ?


Ach, vykričal som sa, hneď je mi lepšie.

Ale na to, čo robíte s bicyklom, sa spýtam aj oficiálnym listom, pán Miškov. Ja Vám dám, mediálne výstupy.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?