Vykradnutá hokejová republika. Už vyše 20 rokov

Autor: Jiří Lebiš | 12.5.2011 o 15:18 | Karma článku: 8,74 | Prečítané:  1734x

Ak nič iné, tak toto by malo naštvať každého! Čert ber Dánov, odídu a len si zapamätajú. Je nehoráznosť okradnúť o osobné veci Paľa Demitru. Boh vie, ako mu to ešte uškodí. Nechajme bokom, že Mira Šatana mohli okradnúť obchodní partneri o niekoľko miliónov eur. Neštve ma už snáď ani ten Široký, nemám prosto kapacitu na bývalých ŠTBákov, ktorí zneužili, to čo vedeli. No  nedivme sa, taký štát si volíme 20 rokov.

ALE! TU PRICHÁDZA čerešnička na torte. Krádež legendárnych hokejových dresov Petra Šťastného. Jeho „dôveru" štátnym orgánom dokumentuje snaha zaplatiť „výkupné" 10 000 eur.


Dodám, že ku krádeži došlo na ministerstve zahraničných vecí, ktoré malo dresy zapožičané. Štát prostredníctvom policajného zboru vyčíslil škodu na 266 eur. To ZNAMENÁ, že polícia bude tento prípad VYŠETROVAŤ AKO PREČIN a nie ako TRESTNÝ ČIN! Pritom zberateľská hodnota jedného dresu je 5000 dolárov podľa slov samotného Šťastného!


Je to snaha  uhrať to do autu? Minister Dzurinda nechce mať škandál. Neverím, že policajti NÁROČKY túto krádež klasifikovali iba ako pristupok bez jeho osobného zásahu!! Pán Dzurinda stále vraví, že štát je najhorší majiteľ, správca, vlastník, atď - teraz nám ukázal, že to myslí ako sebakritiku...

 

Sakra! 20 rokov našu politickú scénu okupujú tí istí, s tými istými ťahmi a tými istými "priateľmi", ktorým ešte aj primitívne krádeže prejdú „lacno"! Ukradnú dresy za 25 000 dolárov a polícia ich bude stíhať za krádež 266 Eur!!


A nie, to ako žijeme, vrátane tejto zlodejskej horúčky, nie je ani vplyv trhu, ani "zlého štátu". Je to naša voľba, že štát sú vlastne títo ľudia! Žiadne nové myšlienky, zabudnite že majú ideály. Už dávno nie. Taký štát JA NECHCEM! Choďte už konečne do .... dôchodku!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?