Ženy! Ani stavbár ani ajťák!! Najlepší je pre ženu Blíženec.

Autor: Jiří Lebiš | 10.2.2011 o 15:46 | Karma článku: 8,50 | Prečítané:  2228x

Blíženec je síce rozporuplná ale najmä komplexná osoba. Je v ňom nielen kus ajťáka ale aj kus stavbára. Veľmi rád buduje a veľmi rád sa hrá z hitech hračičkami. Tam kde ajťák hľadá softvérové riešenia a stavbár obsluhuje niečo na štýl príklepovej vŕtačky, Blíženec prichádza s nadšením, jasným cieľom a umením, ako zvládnuť aj výstup na Everest.

Čo je ale dôležitejšie, Blíženec je čarodejom ženských túžob, obáv a najtajnejších snov.


Chápe krásu okamžiku, vie ho predĺžiť slovom aj gestom a dokonca aj mávnutím ruky priniesť ďalšie. Chápe krásu ženy, lebo má cit pre krásu ako takú. Chápe, že každá žena je krásna, a nikdy nie je pre neho škaredá. Chápe, čo je pre ženu dôležité a podporuje ju v tom.

Blíženec je aj muž praxe, no nechýbajú mu veľké ideály a rovnako veľké sny. Dokáže Vás, milé ženy, priviesť takmer až za hranice vlastnej predstavivosti, je sprievodcom Vašich túžob a potrieb a pomáha Vám otvoriť aj zakázané dvere. Robí mu radosť láskať Vás a vidieť vzrušenie vo Vašich očiach.

Nielenže Vám pomôže vybrať oblečenie, pomôže aj pri ich samotnom nákupe. Móda je preňho spôsob, ako podtrhnúť Vašu krásu.


Nevadí mu ak sa bozkávate zo svojou priateľkou, naopak, povzbudzuje Vás k tomu a pomôže aj zrežírovať celú akciu. Vie, že túžite po citlivom a nežnom prístupe, neobmedzuje Vás a nechá voľne plynúť Vaše aktivity, pre Vaše potešenie.


To je ten muž, ktorý si nedá pivo po tom čo celý deň maltu miešal. To je ten muž, čo si nedá pivo po celodennej analýze interakcií na jeho webe.

 

Blíženec je totižto muž, ktorý Vás po svojej celodennej činnosti usadí k romantickej večeri so sviečkami a krvavorudým vínom, potom Vám dopraje masáž chodidiel a šije bude Vám úprimne šepkať, aká ste krásna...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Sagan či Hantuchová sa budú plateniu daní vyhýbať ťažšie

Ministerstvo chce zabrániť presunu ziskov.


Už ste čítali?