Prečo si minister kultúry Krajcer chová na prsiach hada?

Autor: Jiří Lebiš | 2.10.2011 o 18:17 | Karma článku: 13,50 | Prečítané:  2158x

Minister kultúry je vo výkone svojej funkcie výrazne nenápadnejší ako ostatní ministri zo SaS. Ani nebloguje a nemá "veľké" vyjadrenia ako minister obrany. Nechváli sa jachtou či nespoznáva cudzie krajiny za peniaze spoločnosti (štátu) ako minister hospodárstva, ktorý cestuje aspoň podľa vybudovaného image, častejšie ako minister zahraničných vecí. Ani sa nesnaží okresať sociálne dávky, či minimálnu mzdu, ako minister sociálnych vecí. Až to vyzerá tak, že ten kto nič nerobí, nič nepokazí..

Pretože keby niečo robil, nemohol by si nevšimnúť jedného zo svojich podriadených. Riaditeľa UĽUVu. To je ten, o ktorom píše bulvár, a nie raz. Písalo o ňom aj SME. Aj Pravda. To všetko by malo stačiť na odvolanie tohto riaditeľa, postaviť ho mimo výkon funkcie a dôsledne vyšetriť všetky obvinenia, veď ich nie je málo.

Ak sa Vám nechce študovať linky, jednoducho to zhrniem. Riaditeľ ÚĽUVu si zo štátnej (nás všetkých ) inštitúcie urobil rodinný biznis. Je tu podozrenie z tunelovania, zneužívania ako aj netrasparentného používania štátnej inštitúcie k súkromnému obohateniu.

Nejde len o to, že mu všetcia platíme (respektíve štát) luxusnú predĺženú limuzínu Audi A4 Allroad. Btw, nie je to proti SaSkárskej deklarácii o tom na akom aute sa majú ľudia v štátnej správe voziť????

Nejde o to, že machináciami sa z pozemku UĽUVu stal súkromný pozemok pána riaditeľa. Nejde o to ,že zamestnáva syna a synovu priateľku. A už vôbec o to, že si treba dávať pozor na to, AKO ODCHÁDZATE z jeho kancelárie, lebo sa môže stať že ostanete práceneschopný.

Je tu jediná otázka = prečo pán minister nič nerobí a nezasiahne?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Má najhorší názov, aký kedy film mal. Môže napriek tomu získať Oscara?

Zhodnotili sme šance nominovaných filmov.

KOMENTÁRE

Kotlebovi extrémisti v parlamente: Rozpustiť a vypustiť

Aj keď sú Kotlebovci opatrnejší, nemôžu si pomôcť. Porušujú zákony.

KOŠICE KORZÁR

Poručík Ihnát žiada ministerstvo obrany o degradáciu

Rozdávanie vojenských frčiek sa rozhodol riešiť radikálne.


Už ste čítali?