Mám výhradu voči KDH, je to otázka svedomia.

Autor: Jiří Lebiš | 24.8.2011 o 14:48 | (upravené 24.8.2011 o 15:11) Karma článku: 13,76 | Prečítané:  2924x

Je to opäť tu, evergreen KDH. Výhrada svedomia. KDH sa nám po papeženskom meetingu v Madride opäť aktivizujú. Ale stále nenašli lepšiu tému. Stále chcú dosiahnuť to, že každý správny (rozumej kresťanský, respektíve katolícky ) veriaci smel jasne povedať, to ČO SI MYSLÍ rímskokatolícka cirkev !!!

 www.slubovali.sk

Výhradou vo svedomí  KDH nesleduje a nikdy nesledovala a ani sledovať nebude SLOBODNÉ SVEDOMIE KAŽDEHO ČLOVEKA, ale len a len vieroučné učenie rímskokatolíckej cirkvi !

Snaha KDH sa odvolávať na slobodu a iné výdobytky OBČIANSKEJ spoločnosti, je márnym pokusom zakryť neustále naplňovanie rámcovej Vatikánskej zmluvy. Tej, ktorú treba vlastne zrušiť. Prečo ?

Lebo NIE, netreba nám náboženstvo na školách. Lebo NIE, netreba nám aby štát platil cirkev. Lebo NIE, netreba nám zlaďovať cirkevný právny poriadok s naším právnym poriadkom. Tých NIE je tam ešte  "požehnane".

A teraz už len krátke úryvky, prečo KDH je (použijem ich vlastnú terminológiu ) "farizejské, pokrytecké, zákonícke, kupčícke" ... tak na pripomenutie:

kauza Bielikových úplatkov, Ďurkovského vodárne, Ďurkovského PKO, Figeľove 2 byty, Figeľov švagor na ministerstve dopravy, Figeľove poslanecké odmeny, Lipšicov prieskum popularity, Uhliarikov Pfizer.. alebo čo sa týka postojov: ospevovanie vojnového slovenského štátu, snaha o katolizáciu Slovenska, odpor k sexuálnym menšinám, väčšia či menšia ochota kolaborovať so Smerom, zakazovanie nedeľného predaja...

Treba vôbec pokračovať?

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Je facka od policajta v poriadku? Čo môžu robiť policajti pri zásahu

Na podrobnú osobnú prehliadku potrebuje policajt súhlas prokurátora. Bez neho so zadržanými vecami pred súdom nepochodí.

KOMENTÁRE

SNS aj Smer využívajú Kočnerovu muníciu

Nezávislosť RTVS ohrozujú iné veci, než smsky šéfa spravodajstva.


Už ste čítali?