Rezortný elektromobil pána Miškova? Načo, veď dostal bicykel!!!

Autor: Jiří Lebiš | 31.5.2011 o 15:08 | (upravené 31.5.2011 o 15:20) Karma článku: 4,77 | Prečítané:  1377x

Čo sa tu už deje! Pán Miškov po svojich výletoch kade tade (Čína, USA, Singapur, Taliansko, Slovinsko ... ) vždy privezie za nôšku sľubov a "efektne" ju mediálne predá. Ani neviem kedy vlastne pracuje, lebo v ostatnom čase kupuje novú jachtu, či si kupuje kalendár nahotiniek alebo viem v akej maske bol na maškarnom. A teraz tu máme ďalší bohovský mediálny výstup. Rezortný elektromobil.

Aby som nebol na pána Miškova pritvrdý, viem čo sa mu podarilo. To jediné, o čom hovorím, a čo  sa pánovi Miškovovi naozaj podarilo, je minúť na vytvorenie jedného pracovného miesta vo firme Honeywell takmer 43­tisíc eur prostredníctvom investičných stimulov. Je to asi 32-­násobok plánovaného priemerného mesačného platu pracovníka spolu s povinnými odvodmi. Asi sa zabudlo na to, že SaS šla do volieb s tým, že chce investičné stimuly zrušiť bez náhrady.

Späť k elektromobilu. MDĽ už v marci na 2 pokusy doručila pánovi ministrovi bicykel, keď sa už tak rád predvádza na ňom v USA. Prvý pokus je tu :

druhý pokus je z prvého aprílového týždňa :

 

A TERAZ SA PÝTAM!!! NA ČO JE PÁNOVI MIŠKOVOVI LIMUZÍNA, či ELEKTROMOBIL? MÁ DAROVANÝ BICYKEL! ČO S NÍM ROBÍTE?? A PREČO HO NEPOUŽÍVATE! KOĽKO STÁL TEN ELEKTROMOBIL? TAKTO SA CHOVÁTE AJ K INÝM STATKOM, KTORÉ MÁTE SPRAVOVAŤ?


Ach, vykričal som sa, hneď je mi lepšie.

Ale na to, čo robíte s bicyklom, sa spýtam aj oficiálnym listom, pán Miškov. Ja Vám dám, mediálne výstupy.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Cibulková: Mohla som sa zlomiť, no hodila som to za hlavu

Dominika Cibulková sa pri premiére na turnaji Masters prebojovala do semifinále. Stačilo jej na to jedno víťazstvo nad Simonou Halepovou.

SVET

Čechov pobúrila Prima. Zľakla sa Zemana a zastavila Krausa

Odmietla odvysielať reláciu Jana Krausa, v úvode ktorej kritizujú Zemana.


Už ste čítali?